Szmaragdowy Paw 2024,Akcje charytatywne,Jedyna Koncert charytatywny „Jedyna, miejscem dla młodych”

Koncert charytatywny „Jedyna, miejscem dla młodych”Piątkowy koncert to była petarda.💥💥💥 Zebraliśmy 3712,41 zł💚💚❤️

Jesteśmy naprawdę wdzięczni za każdą złotówkę wrzucona do puszki🙏 Pieniądze zostaną przeznaczone na remont ,,Jedynej”, a tym samym na rozwój Stowarzyszenia i młodych mieszkańców.

Widzimy, że ,,Jedyna” ciągle pozostaje w wielu sercach mieszkańców co było widać przy badaniach społecznych.💚❤️❤️

Największe podziękowanie przede wszystkim dla: Burmistrz Ciechocinka Jarosław Jucewicz, Biuro Promocji Miasta Ciechocinek za możliwość realizacji tego koncertu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim występującym za przepiękne występy, za swój poświęcony czas. Artyści, którzy wystąpili maja nie tylko ogromny talent ale też i wielkie serca włączając się do akcji: KLUB Senior +Niezapominajka, Stowarzyszenie Nasza Ostoja „Seniority”, Stowarzyszenie ,, Z sercem do ludzi” Powiat Mogileński: wystąpiły Sara Skorupińska z Wylatowa i Natalia Dombek Róg z Inowrocławia oraz za wspaniały kącik dla dzieci, Albina Koval, Soliści z pracowni Sławka Małeckiego przy MCK, Arkadiusz Szulc, Młodzieżowa grupa wokalna Sandry Wesołowskiej, Zespół Aqstyki, MBB, Michał Babiarz.

Dziękujemy wystawcom : KGW „Łowiczanki” z Łowiczka, Pasieka Ostowąs, Pomysłowy Dobromir EVENT.

Dziękujemy również za wsparcie : Młodzieżowa Rada Miejska Ciechocinka, Kujawsko-Pomorska Federacja Organizacji Pozarządowych, Fundacja DKMS, Masz Głos, Sanatorium Julianówka, OSP Odolion, Mirosław Tomaszewski, Leszek Promiński.