Poznaj naszą ekipę

Szmaragdowy Paw Poznaj naszą ekipę
Agata Krupa

Nazywam się Agata Krupa. Jestem założycielką Stowarzyszenia Szmaragdowy Paw, w którym pełnię funkcje Prezeski. Mediatorka, Fundraiserka i koordynatorka projektów. Kocham pracować z dziećmi i młodzieżą – prowadzę zajęcia z komunikacji interpersonalnej, z asertywności i radzenia sobie ze stresem, a także zajęcia na temat profilaktyki uzależnień. Jestem, również animatorem czasu wolnego. Swoje doświadczenie zdobywam przy działaniu z innymi organizacjami pozarządowymi oraz przy współpracy z Placówką Socjalizacyjną dla dzieci i młodzieży.
Prywatnie żona i mama dwójki dzieci.
Kobieta aktywna, niepokorna i ciekawa świata. Praca z ludźmi to moja pasja i misja życiowa.
Aktualnie jestem nakierowana na poszerzanie swojej wiedzy związanej z zarządzaniem oraz wsparciem dzieci i młodzieży. Jestem w trakcie nauki na kierunku – Terapeuta Zajęciowy.
Chwytam wszystko, nie tylko dzień i nieustannie uczę się czegoś nowego. Kocham piesze wycieczki i eksperymentowanie w kuchni. Ponadto interesuję się rozwojem ludzkiej świadomości. Uwielbiam medytować i przebywać wśród natury. Jestem obserwatorką, empatycznie podchodzę do drugiego człowieka.
Wolne chwilę spędzam przy dobrej książce i na spacerach z rodziną. 

Klaudia Bednarska

Nazywam się Klaudia Bednarska, przede wszystkim żona i matka dwójki rozrabiaków.  W Stowarzyszeniu Szmaragdowy Paw : WicePrezeska.  Moją pasją są masaże – 11 lat doświadczenia w tym kierunku. Od 3 lat mgr  Menager Sprzedaży , a także Kierownik Recepcji Sanatorium Jualianówka. Interesuje mnie wszystko to, czym w danym momencie życia się zajmuję.  Uwielbiam trudne wyzwania, co za tym idzie : uparcie dążę do wybranego celu. 😉

Olga Kulpa

Nazywam się Olga Kulpa. W Stowarzyszeniu ,,Szmaragdowy Paw” pełnię funkcję Sekretarza i Skarbnika. Jestem absolwentką Bydgoskiej Szkoły Wyższej. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku fizjoterapia. Po ukończeniu studiów odbywałam staż w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcy im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy na oddziale rehabilitacji. Ukończyłam również studia podyplomowe z Terapii zajęciowej. Posiadam kurs z Kinesiotapingu. Obecnie pracuję w Sanatorium ,,Julianowka” na stanowisku Fizjoterapeuta. Jestem spełnioną matką i żoną. Moją pasją jest czytanie książek i gotowanie. Uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu. Bardzo chciałabym podzielić się z Wami moją wiedzą i doświadczeniem.

Kamila Machtelewska

Nazywam się Kamila Machtelewska, w Stowarzyszeniu Szmaragdowy Paw pełnię funkcje rzecznika. Od 11 lat pracuję w Sanatorium Julianówka jako fizjoterapeutka, a także pełnię funkcję Kierownika Bazy Zabiegowej. Jestem absolwentką WSG w Bydgoszczy – kierunek Fizjoterapia. Posiadam również tytuł Technika Masażysty oraz Animatora czasu wolnego. Moja praca to moja pasja, która przynosi mi wiele satysfakcji. Prywatnie jestem żoną i matką dwóch super facetów. W wolnej chwili pochłaniam książki, a jak tylko pogoda pozwala uprawiam Nordic Walking. 

Krzysztof Duda

Nazywam się Krzysztof Duda. Od wielu lat związany jestem z trzecim sektorem oraz lokalnym samorządem. Mam dwie pasje – organizację pozarządowe oraz sztuki walki. Jestem posiadaczem czarnego pasa w karate tradycyjnym oraz trenerem tej dyscypliny. W Szmaragdowym Pawiu dzielę się swoim doświadczeniem w zakresie fundraisingu oraz wspieram wiedzą z zakresu działalności NGO oraz współpracy międzysektorowej.

Marcin Żebrowski

Nazywam się Marcin Żebrowski. Z wykształcenia jestem Technikiem Technologiem żywienia. Doświadczenia nabierałem w stolicy u boku Pani M. Gessler czy P. Najsztuba. Gotowałem dla sław w TVP przy ul. Woronicza w Warszawie.  Większość mojego życia zawodowego przepracowałem jako Szef Kuchni. Moją pasją jest gotowanie dla dzieci i z dziećmi. Wielokrotnie przeprowadzałem warsztaty zdrowego żywienia w szkołach i przedszkolach. W Stowarzyszeniu Szmaragdowy Paw będę dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem zarówno wśród najmłodszych jak i ich rodziców. Sam mam dwójkę wspaniałych nastolatków i wiem jak ważne jest prawidłowe odżywianie u dzieci.

Rafał Kulpa

Nazywam się Rafał Kulpa. Od 10 lat jestem ratownikiem medycznym. Pracuję w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy. Ukończyłem studia licencjackie na kierunku Ratownictwo Medyczne na Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Byłem tam również wykładowcą. Ukończyłem Akademia Viessmann, w której zdobyłem tytuł Technika Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej. W moim kręgu zainteresowań leży głównie technika grzewcza i odnawialne źródła energii, interesuje się również budownictwem. Prywatnie jestem mężem i tatą. W wolnych chwilach gram w hokeja na trawie i jeżdżę na rowerze. W Stowarzyszeniu Szmaragdowy Paw będę się dzielił swoja wiedzą i doświadczeniem jako ratownik medyczny.

 
Sandra Kozłowska

Nazywam się Sandra Kozłowska. Jestem mamą uroczego i pełnego energii syna Maksysia i psa Bajeczki. Jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyłam studia na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna o specjalności Public Relations i Branding. Od najmłodszych lat interesuję się modą, dlatego ukończyłam Policealną Szkołę Projektowania i Konfekcjonowania Odzieży oraz zrobiłam kurs osobistej stylisty. Moją pasją jest sport. W związku z tym cały czas kształcę w dziedzinie dietetyki i trenera personalnego. W wolnej chwili prowadzę bloga niedoskonala-mama.pl, dzieląc się modowymi trikami i stylizacjami, zdrowymi przepisami dla dzieci i dorosłych, testuję kosmetyki, a także tworzę artykuły dotyczące ciąży i parentingu. W Szmaragdowym Pawiu chcę zarażać swoją energią i  dzielić się wiedzą oraz doświadczeniem, a przede wszystkim pomagać i rozwijać się.

 
Kacper Wieczorkowski

Jestem aktywnym działaczem społecznym. W swoich działaniach działam przeważnie na rzecz młodych, ale zdarzają się również współprace z seniorami. Byłem Przewodniczącym Młodzieżowej Rady Miejskiej Aleksandrowa Kujawskiego, a obecnie działam w Młodzieżowym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Działam aktywnie w różnych stowarzyszeniach. W wolnych chwilach tworzę strony internetowe, czytam książki i podróżuję w góry.

Agnieszka Rybczyńska

Certyfikowany trener personalny, studentka dietetyki, mama dwóch dorastających córek. Prowadzi własną działalność gospodarczą – studio fitness „Fit Lady”. Radna Rady Miejskiej Ciechocinka. – „Moją pasją jest sport i zdrowy tryb życia. Ukończyłam dziesiątki kursów i szkoleń związanych z fitnessem i dietetyką. Chętnie dzielę się swoją wiedzą z moimi klientkami. Uwielbiam pomagać ludziom, sprawiać że czują się lepiej w swoim ciele. Bo zdrowy styl życia, to lepsze jakość życia, zarówno fizycznego jak i psychicznego”.

 
Oliwia Kmieciak

Nazywam się Oliwia Kmieciak. Ukończyłam technikum turystyczne, wizaż i kontynuuje naukę kosmetologa. Moją pasją są makijaże, uwielbiam podróżować i praktykować techniki relaksacji. Ukończyłam kursy i szkolenia wizażowe. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi, dzielić się i sprawiać uśmiech na twarzy. W Szmaragdowym Pawiu z przyjemnością dzielę się moją wiedzą, doświadczeniem i nowikami kosmetycznymi, prowadzę również warsztaty kosmetyczne. Jestem kobietą aktywną, lubiącą wyzwania.

 
Ania Tomaszewska

Na co dzień jestem mamą pełnoletniej już córki Asi oraz pieska o imieniu Misia. Moją pasją jest pieczenie i gotowanie – staram się rozwijać w tym kierunku oraz pokazywać innym – zwłaszcza dzieciom, że czas spędzony w kuchni na przygotowywaniu posiłków może być świetną zabawą. Zawodowo aktualnie jestem w trakcie przekwalifikowywania się i stawiam swoje pierwsze kroki w pedologii. W Stowarzyszeniu Szmaragdowy Paw jestem wolontariuszem i prowadzę zajęcia/warsztaty kulinarne dla dzieci. Uwielbiam pomagać innym i właśnie to pochłania większość mojego wolnego czasu, lecz gdy mam chwilę dla siebie relaksuje się czytając książki na łonie natury.

Oliwia Budna

Jestem Oliwia. Mam 20 lat i dopiero zaczynam przygodę z tym stowarzyszeniem. Już kilka razy pomagałam będąc wolontariuszką WOŚPu. Rok temu ukończyłam technikum, a teraz uczę się w szkole policealnej o kierunku terapeuty zajęciowego. Pomoc ludziom przynosi mi wielką radość.

Małgorzata Zielińska

Nazywam się Małgorzata Zielińska. Aktualnie studiuję administrację na UMK w Toruniu. Lubię się ciągle rozwijać, dlatego posiadam 3 tytuły technika: ekonomisty, usług kosmetycznych oraz administracji. Wolny czas lubię spędzać z moimi zwierzakami, tworzyć drzewo genealogiczne swojej rodziny, a w okresie jesieni zbierać grzyby. Do zostania wolontariuszką skłoniła mnie chęć pomocy innym oraz chęć ratowania żywności z racji tego, że jestem freeganką.

Karolina Kłos

Nazywam się Karolina Kłos. Jestem terapeutką zajęciowa z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodszymi i starszymi w tym również z osobami chorującymi psychicznie. Poza tym jestem pedagożką o specjalności edukacja dorosłych, ukierunkowaną na opiekę i wsparcie społeczne oraz TSR (Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach). Prywatnie mama dwójki przedszkolaków. Od czasów licealnych niezmiennie: prospołeczna, zwierzolubna, ciałopozytywna, miłośniczka kreatywnego recyklingu z tolerancyjnym dystansem do siebie i świata. W stowarzyszeniu będę dzielić się pozytywną energią skierowaną na rozwijaniu pasji, szukanie rozwiązań i bycie „kowalem własnego losu”.