Poznaj naszą ekipę

Szmaragdowy Paw Poznaj naszą ekipę
Agata Krupa

Nazywam się Agata Krupa. W Stowarzyszeniu Szmaragdowy Paw pełnię funkcje Prezeski. Fundraiserka i koordynatorka projektów. Swoje doświadczenie zdobywam przy działaniu z innymi organizacjami pozarzadowymi. Prywatnie żona i mama dwójki dzieci. Kobieta aktywna, niepokorna i ciekawa świata. Praca z ludźmi to moja pasja i misja życiowa. Aktualnie interesuje się kosmetyką. Wolne chwilę spędzam przy dobrej książce i na spacerach z rodziną. 

Klaudia Bednarska

Nazywam się Klaudia Bednarska, przede wszystkim żona i matka dwójki rozrabiaków.  W Stowarzyszeniu Szmaragdowy Paw : WicePrezeska.  Moją pasją są masaże – 11 lat doświadczenia w tym kierunku. Od 3 lat mgr  Menager Sprzedaży , a także Kierownik Recepcji Sanatorium Jualianówka. Interesuje mnie wszystko to, czym w danym momencie życia się zajmuję.  Uwielbiam trudne wyzwania, co za tym idzie : uparcie dążę do wybranego celu. 😉

Olga Kulpa

Nazywam się Olga Kulpa. W Stowarzyszeniu ,,Szmaragdowy Paw” pełnię funkcję Sekretarza i Skarbnika. Jestem absolwentką Bydgoskiej Szkoły Wyższej. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku fizjoterapia. Po ukończeniu studiów odbywałam staż w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcy im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy na oddziale rehabilitacji. Ukończyłam również studia podyplomowe z Terapii zajęciowej. Posiadam kurs z Kinesiotapingu. Obecnie pracuję w Sanatorium ,,Julianowka” na stanowisku Fizjoterapeuta. Jestem spełnioną matką i żoną. Moją pasją jest czytanie książek i gotowanie. Uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu. Bardzo chciałabym podzielić się z Wami moją wiedzą i doświadczeniem.

Kamila Machtelewska

Nazywam się Kamila Machtelewska, w Stowarzyszeniu Szmaragdowy Paw pełnię funkcje przewodniczącej Komisji Rewizyjnej. Od 9 lat pracuję w Sanatorium Julianówka jako fizjoterapeutka, a także pełnię funkcję Kierownika Bazy Zabiegowej. Jestem absolwentką WSG w Bydgoszczy – kierunek Fizjoterapia. Posiadam również tytuł Technika Masażysty. Moja praca to moja pasja, która przynosi mi wiele satysfakcji. Prywatnie jestem żoną i matką dwóch super facetów. W wolnej chwili uwielbiam czytać, a jak tylko pogoda pozwala uprawiam Nordic Walking. 

Krzysztof Duda

Nazywam się Krzysztof Duda. Od wielu lat związany jestem z trzecim sektorem oraz lokalnym samorządem. Mam dwie pasje – organizację pozarządowe oraz sztuki walki. Jestem posiadaczem czarnego pasa w karate tradycyjnym oraz trenerem tej dyscypliny. W Szmaragdowym Pawiu dzielę się swoim doświadczeniem w zakresie fundraisingu oraz wspieram wiedzą z zakresu działalności NGO oraz współpracy międzysektorowej.

Marcin Żebrowski

Nazywam się Marcin Żebrowski. Z wykształcenia jestem Technikiem Technologiem żywienia. Doświadczenia nabierałem w stolicy u boku Pani M. Gessler czy P. Najsztuba. Gotowałem dla sław w TVP przy ul. Woronicza w Warszawie.  Większość mojego życia zawodowego przepracowałem jako Szef Kuchni. Moją pasją jest gotowanie dla dzieci i z dziećmi. Wielokrotnie przeprowadzałem warsztaty zdrowego żywienia w szkołach i przedszkolach. W Stowarzyszeniu Szmaragdowy Paw będę dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem zarówno wśród najmłodszych jak i ich rodziców. Sam mam dwójkę wspaniałych nastolatków i wiem jak ważne jest prawidłowe odżywianie u dzieci.

Joanna Prusarczyk

W ostatnim czasie nawiązaliśmy współpracę z psychologiem Panią Joanną Prusarczyk. Pani Joanna jest absolwentem Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy,jak również ukończyła studia podyplomowe z zakresu psychologii klinicznej oraz doradztwa zawodowego. Na codzień pracuje m.in. w Szpitalu w Aleksandrowie Kujawskim oraz Pracowni Psychologicznej we Włocławku. Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach dotyczących diagnozy klinicznej oraz terapii. Zawodowo interesuje się zagadnieniami z zakresu m.in. neuropsychologii, radzenia sobie ze stresem, rozwoju osobistego. Wolny czas lubi spędzać na czytaniu książek, gotowaniu oraz długich wędrówkach po lesie.

 
Rafał Kulpa

Nazywam się Rafał Kulpa. Od 10 lat jestem ratownikiem medycznym. Pracuję w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy. Ukończyłem studia licencjackie na kierunku Ratownictwo Medyczne na Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Byłem tam również wykładowcą. Ukończyłem Akademia Viessmann, w której zdobyłem tytuł Technika Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej. W moim kręgu zainteresowań leży głównie technika grzewcza i odnawialne źródła energii, interesuje się również budownictwem. Prywatnie jestem mężem i tatą. W wolnych chwilach gram w hokeja na trawie i jeżdżę na rowerze. W Stowarzyszeniu Szmaragdowy Paw będę się dzielił swoja wiedzą i doświadczeniem jako ratownik medyczny.

 
Anna Klimczak

Nazywam się Anna Klimczak.  Jestem absolwentką Medycznego Studium Zawodowego – fizjoterapia. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika rewalidacyjna. Jestem instruktorem nauki pływania, aquaaerobiku, aqua senior oraz Nordic walking. W Stowarzyszeniu Szmaragdowy Paw pełnię funkcję członka Komisji Rewizyjnej. Chciałabym zarazić swoją miłością do aktywności fizycznej wszystkich naszych podopiecznych, zarówno tych najmniejszych jak i najstarszych. Wolny czas lubię spędzać na podróżach, spacerach i wycieczkach rowerowych.

 
Sandra Kozłowska

Nazywam się Sandra Kozłowska. Jestem mamą uroczego i pełnego energii syna Maksysia i psa Bajeczki. Jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyłam studia na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna o specjalności Public Relations i Branding. Od najmłodszych lat interesuję się modą, dlatego ukończyłam Policealną Szkołę Projektowania i Konfekcjonowania Odzieży oraz zrobiłam kurs osobistej stylisty. Moją pasją jest sport. W związku z tym cały czas kształcę w dziedzinie dietetyki i trenera personalnego. W wolnej chwili prowadzę bloga niedoskonala-mama.pl, dzieląc się modowymi trikami i stylizacjami, zdrowymi przepisami dla dzieci i dorosłych, testuję kosmetyki, a także tworzę artykuły dotyczące ciąży i parentingu. W Szmaragdowym Pawiu chcę zarażać swoją energią i  dzielić się wiedzą oraz doświadczeniem, a przede wszystkim pomagać i rozwijać się.

 
Agnieszka Rybczyńska

Certyfikowany trener personalny, studentka dietetyki, mama dwóch dorastających córek. Prowadzi własną działalność gospodarczą – studio fitness „Fit Lady”. Radna Rady Miejskiej Ciechocinka. – „Moją pasją jest sport i zdrowy tryb życia. Ukończyłam dziesiątki kursów i szkoleń związanych z fitnessem i dietetyką. Chętnie dzielę się swoją wiedzą z moimi klientkami. Uwielbiam pomagać ludziom, sprawiać że czują się lepiej w swoim ciele. Bo zdrowy styl życia, to lepsze jakość życia, zarówno fizycznego jak i psychicznego”.

 
Oliwia Kmieciak

Nazywam się Oliwia Kmieciak. Ukończyłam technikum turystyczne, wizaż i kontynuuje naukę kosmetologa. Moją pasją są makijaże, uwielbiam podróżować i praktykować techniki relaksacji. Ukończyłam kursy i szkolenia wizażowe. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi, dzielić się i sprawiać uśmiech na twarzy. W Szmaragdowym Pawiu z przyjemnością dzielę się moją wiedzą, doświadczeniem i nowikami kosmetycznymi, prowadzę również warsztaty kosmetyczne. Jestem kobietą aktywną, lubiącą wyzwania.

 
Kacper Wieczorkowski

Jestem aktywnym działaczem społecznym. W swoich działaniach działam przeważnie na rzecz młodych, ale zdarzają się również współprace z seniorami. Jestem Przewodniczącym Młodzieżowej Rady Miejskiej Aleksandrowa Kujawskiego i członkiem Młodzieżowego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Działam aktywnie w różnych stowarzyszeniach. W wolnych chwilach tworzę strony internetowe, czytam książki i podróżuję w góry.