Poznaj naszą ekipę

Szmaragdowy Paw Poznaj naszą ekipę
Agata Krupa

Nazywam się Agata Krupa. Jestem założycielką Stowarzyszenia Szmaragdowy Paw, w którym pełnię funkcje Prezeski. Mediatorka, Fundraiserka i koordynatorka projektów. Kocham pracować z dziećmi i młodzieżą – prowadzę zajęcia z komunikacji interpersonalnej, z asertywności i radzenia sobie ze stresem, a także zajęcia na temat profilaktyki uzależnień. Jestem, również animatorem czasu wolnego. Swoje doświadczenie zdobywam przy działaniu z innymi organizacjami pozarządowymi oraz przy współpracy z Placówką Socjalizacyjną dla dzieci i młodzieży.
Prywatnie żona i mama dwójki dzieci.
Kobieta aktywna, niepokorna i ciekawa świata. Praca z ludźmi to moja pasja i misja życiowa.
Aktualnie jestem nakierowana na poszerzanie swojej wiedzy związanej z zarządzaniem oraz wsparciem dzieci i młodzieży. Jestem w trakcie nauki na kierunku – Terapeuta Zajęciowy.
Chwytam wszystko, nie tylko dzień i nieustannie uczę się czegoś nowego. Kocham piesze wycieczki i eksperymentowanie w kuchni. Ponadto interesuję się rozwojem ludzkiej świadomości. Uwielbiam medytować i przebywać wśród natury. Jestem obserwatorką, empatycznie podchodzę do drugiego człowieka.
Wolne chwilę spędzam przy dobrej książce i na spacerach z rodziną. 

Klaudia Bednarska

Nazywam się Klaudia Bednarska, przede wszystkim żona i matka dwójki rozrabiaków.  W Stowarzyszeniu Szmaragdowy Paw : WicePrezeska.  Moją pasją są masaże – 11 lat doświadczenia w tym kierunku. Od 3 lat mgr  Menager Sprzedaży , a także Kierownik Recepcji Sanatorium Jualianówka. Interesuje mnie wszystko to, czym w danym momencie życia się zajmuję.  Uwielbiam trudne wyzwania, co za tym idzie : uparcie dążę do wybranego celu. 😉

Olga Kulpa

Nazywam się Olga Kulpa. W Stowarzyszeniu ,,Szmaragdowy Paw” pełnię funkcję Sekretarza i Skarbnika. Jestem absolwentką Bydgoskiej Szkoły Wyższej. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku fizjoterapia. Po ukończeniu studiów odbywałam staż w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcy im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy na oddziale rehabilitacji. Ukończyłam również studia podyplomowe z Terapii zajęciowej. Posiadam kurs z Kinesiotapingu. Obecnie pracuję w Sanatorium ,,Julianowka” na stanowisku Fizjoterapeuta. Jestem spełnioną matką i żoną. Moją pasją jest czytanie książek i gotowanie. Uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu. Bardzo chciałabym podzielić się z Wami moją wiedzą i doświadczeniem.

Kamila Machtelewska

Nazywam się Kamila Machtelewska, w Stowarzyszeniu Szmaragdowy Paw pełnię funkcje rzecznika. Od 11 lat pracuję w Sanatorium Julianówka jako fizjoterapeutka, a także pełnię funkcję Kierownika Bazy Zabiegowej. Jestem absolwentką WSG w Bydgoszczy – kierunek Fizjoterapia. Posiadam również tytuł Technika Masażysty oraz Animatora czasu wolnego. Moja praca to moja pasja, która przynosi mi wiele satysfakcji. Prywatnie jestem żoną i matką dwóch super facetów. W wolnej chwili pochłaniam książki, a jak tylko pogoda pozwala uprawiam Nordic Walking. 

Krzysztof Duda

Nazywam się Krzysztof Duda. Od wielu lat związany jestem z trzecim sektorem oraz lokalnym samorządem. Mam dwie pasje – organizację pozarządowe oraz sztuki walki. Jestem posiadaczem czarnego pasa w karate tradycyjnym oraz trenerem tej dyscypliny. W Szmaragdowym Pawiu dzielę się swoim doświadczeniem w zakresie fundraisingu oraz wspieram wiedzą z zakresu działalności NGO oraz współpracy międzysektorowej.

Marcin Żebrowski

Nazywam się Marcin Żebrowski. Z wykształcenia jestem Technikiem Technologiem żywienia. Doświadczenia nabierałem w stolicy u boku Pani M. Gessler czy P. Najsztuba. Gotowałem dla sław w TVP przy ul. Woronicza w Warszawie.  Większość mojego życia zawodowego przepracowałem jako Szef Kuchni. Moją pasją jest gotowanie dla dzieci i z dziećmi. Wielokrotnie przeprowadzałem warsztaty zdrowego żywienia w szkołach i przedszkolach. W Stowarzyszeniu Szmaragdowy Paw będę dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem zarówno wśród najmłodszych jak i ich rodziców. Sam mam dwójkę wspaniałych nastolatków i wiem jak ważne jest prawidłowe odżywianie u dzieci.

Rafał Kulpa

Nazywam się Rafał Kulpa. Od 10 lat jestem ratownikiem medycznym. Pracuję w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy. Ukończyłem studia licencjackie na kierunku Ratownictwo Medyczne na Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Byłem tam również wykładowcą. Ukończyłem Akademia Viessmann, w której zdobyłem tytuł Technika Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej. W moim kręgu zainteresowań leży głównie technika grzewcza i odnawialne źródła energii, interesuje się również budownictwem. Prywatnie jestem mężem i tatą. W wolnych chwilach gram w hokeja na trawie i jeżdżę na rowerze. W Stowarzyszeniu Szmaragdowy Paw będę się dzielił swoja wiedzą i doświadczeniem jako ratownik medyczny.

 
Anna Klimczak

Nazywam się Anna Klimczak.  Jestem absolwentką Medycznego Studium Zawodowego – fizjoterapia. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika rewalidacyjna. Jestem instruktorem nauki pływania, aquaaerobiku, aqua senior oraz Nordic walking. W Stowarzyszeniu Szmaragdowy Paw pełnię funkcję członka Komisji Rewizyjnej. Chciałabym zarazić swoją miłością do aktywności fizycznej wszystkich naszych podopiecznych, zarówno tych najmniejszych jak i najstarszych. Wolny czas lubię spędzać na podróżach, spacerach i wycieczkach rowerowych.

 
Sandra Kozłowska

Nazywam się Sandra Kozłowska. Jestem mamą uroczego i pełnego energii syna Maksysia i psa Bajeczki. Jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyłam studia na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna o specjalności Public Relations i Branding. Od najmłodszych lat interesuję się modą, dlatego ukończyłam Policealną Szkołę Projektowania i Konfekcjonowania Odzieży oraz zrobiłam kurs osobistej stylisty. Moją pasją jest sport. W związku z tym cały czas kształcę w dziedzinie dietetyki i trenera personalnego. W wolnej chwili prowadzę bloga niedoskonala-mama.pl, dzieląc się modowymi trikami i stylizacjami, zdrowymi przepisami dla dzieci i dorosłych, testuję kosmetyki, a także tworzę artykuły dotyczące ciąży i parentingu. W Szmaragdowym Pawiu chcę zarażać swoją energią i  dzielić się wiedzą oraz doświadczeniem, a przede wszystkim pomagać i rozwijać się.

 
Agnieszka Rybczyńska

Certyfikowany trener personalny, studentka dietetyki, mama dwóch dorastających córek. Prowadzi własną działalność gospodarczą – studio fitness „Fit Lady”. Radna Rady Miejskiej Ciechocinka. – „Moją pasją jest sport i zdrowy tryb życia. Ukończyłam dziesiątki kursów i szkoleń związanych z fitnessem i dietetyką. Chętnie dzielę się swoją wiedzą z moimi klientkami. Uwielbiam pomagać ludziom, sprawiać że czują się lepiej w swoim ciele. Bo zdrowy styl życia, to lepsze jakość życia, zarówno fizycznego jak i psychicznego”.

 
Oliwia Kmieciak

Nazywam się Oliwia Kmieciak. Ukończyłam technikum turystyczne, wizaż i kontynuuje naukę kosmetologa. Moją pasją są makijaże, uwielbiam podróżować i praktykować techniki relaksacji. Ukończyłam kursy i szkolenia wizażowe. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi, dzielić się i sprawiać uśmiech na twarzy. W Szmaragdowym Pawiu z przyjemnością dzielę się moją wiedzą, doświadczeniem i nowikami kosmetycznymi, prowadzę również warsztaty kosmetyczne. Jestem kobietą aktywną, lubiącą wyzwania.

 
Kacper Wieczorkowski

Jestem aktywnym działaczem społecznym. W swoich działaniach działam przeważnie na rzecz młodych, ale zdarzają się również współprace z seniorami. Jestem Przewodniczącym Młodzieżowej Rady Miejskiej Aleksandrowa Kujawskiego i członkiem Młodzieżowego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Działam aktywnie w różnych stowarzyszeniach. W wolnych chwilach tworzę strony internetowe, czytam książki i podróżuję w góry.

Oliwia Budna

Jestem Oliwia. Mam 20 lat i dopiero zaczynam przygodę z tym stowarzyszeniem. Już kilka razy pomagałam będąc wolontariuszką WOŚPu. Rok temu ukończyłam technikum, a teraz uczę się w szkole policealnej o kierunku terapeuty zajęciowego. Pomoc ludziom przynosi mi wielką radość.

Ania Tomaszewska

Na co dzień jestem mamą pełnoletniej już córki Asi oraz pieska o imieniu Misia. Moją pasją jest pieczenie i gotowanie – staram się rozwijać w tym kierunku oraz pokazywać innym – zwłaszcza dzieciom, że czas spędzony w kuchni na przygotowywaniu posiłków może być świetną zabawą. Zawodowo aktualnie jestem w trakcie przekwalifikowywania się i stawiam swoje pierwsze kroki w pedologii. W Stowarzyszeniu Szmaragdowy Paw jestem wolontariuszem i prowadzę zajęcia/warsztaty kulinarne dla dzieci. Uwielbiam pomagać innym i właśnie to pochłania większość mojego wolnego czasu, lecz gdy mam chwilę dla siebie relaksuje się czytając książki na łonie natury.

Małgorzata Zielińska

Nazywam się Małgorzata Zielińska. Aktualnie studiuję administrację na UMK w Toruniu. Lubię się ciągle rozwijać, dlatego posiadam 3 tytuły technika: ekonomisty, usług kosmetycznych oraz administracji. Wolny czas lubię spędzać z moimi zwierzakami, tworzyć drzewo genealogiczne swojej rodziny, a w okresie jesieni zbierać grzyby. Do zostania wolontariuszką skłoniła mnie chęć pomocy innym oraz chęć ratowania żywności z racji tego, że jestem freeganką.