Szmaragdowy Paw 2024,Akcje charytatywne Wielkanocne spotkanie dla seniorów

Wielkanocne spotkanie dla seniorówWielkanocne spotkanie dla seniorów było niezwykłym przeżyciem pełnym radości, integracji i wspólnego spędzania czasu. Dzięki wsparciu Fundacji Biedronka w ramach programu „Akcja Jajeczko”, mogliśmy zorganizować wydarzenie, które tak bardzo ucieszyło uczestników. Jesteśmy jedną spośród 46 organizacji z całej Polski, które biorą udział w tej inicjatywie, a dzięki temu mogliśmy stworzyć wyjątkową atmosferę pełną uśmiechów i wspólnych chwil.

Spotkanie odbyło się w urokliwej Willi Radwan w Aleksandrowie Kujawskim. Rozpoczęliśmy je serdecznymi życzeniami od Pani Prezes Agata Krupa oraz Arkadiusz Gralak Burmistrz Aleksandrowa Kujawskiego. Dziękujemy, również za udział w wydarzeniu Pani Elżbiecie Stolaryk – Przewodniczącej Kujawsko-Dobrzyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i jej niesamowitej energii, która udzieliła się wszystkim uczestnikom. Nasi seniorzy mieli okazję nie tylko delektować się smacznym posiłkiem, ale także porozmawiać, zjednoczyć się i zintegrować. Nie zabrakło również radosnych zabaw ruchowych, które dodatkowo umiliły nam ten wyjątkowy dzień. W spotkaniu uczestniczyło 50 Seniorów z Aleksandrowa Kujawskiego.

Serdeczne podziękowania kierujemy na ręce Pani Wioletty Oczachowskiej oraz naszego niezastąpionego członka Kacpra Wieczorkowskiego, za ich ogromne zaangażowanie i pomoc w organizacji tego wydarzenia. Dzięki Wam mogliśmy sprawić naszym seniorom niezapomniane chwile, pełne radości i wspólnego spędzania czasu.

Spotkanie było organizowane dzięki grantowi od Fundacji Biedronki, która zajmuje się wspieraniem osób starszych.