Szmaragdowy Paw 2023,Szkolenia, wyjazdy i posiedzenia Zlot „Masz Głos” w Zegrzu

Zlot „Masz Głos” w ZegrzuW ten weekend w ramach programu „Masz glos” Fundacji Stefana Batorego odbył się zjazd w Zegrzu.

To wydarzenie zgromadziło działaczy społecznych z fundacji, stowarzyszeń, samorządowców i wiele innych osób zaangażowanych w różnorodne projekty społeczne. Była to prawdziwa mieszanka pasji, zaangażowania i chęci tworzenia pozytywnej zmiany w naszym społeczeństwie.

Nasze stowarzyszenie reprezentował Kacper Wieczorkowski wraz z Arturem Pacułą z zaprzyjaźnionego Młodzieżowego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Program zjazdu był bardzo intensywny i różnorodny. Mieliśmy okazję uczestniczyć w panelach dyskusyjnych, warsztatach i prezentacjach, które dotyczyły różnych obszarów społecznych.

Również my prowadziliśmy jeden panel. Podzieliliśmy się historią tworzenia miejsca wspólnego – Szmaragdowej Piwnicy. Za ten projekt w poprzedniej edycji „Masz Głosu” zostaliśmy finalistami nagrody Super Głos.

Ten zjazd był prawdziwą dawką motywacji, energii, wiedzy, dzielenia się doświadczeniem. Dziękujemy wszystkim za spędzony czas, a organizatorom za organizację.