Szmaragdowy Paw 2023,Akcje charytatywne Wigilia dla seniorów

Wigilia dla seniorówStowarzyszenie „Szmaragdowy Paw” zorganizowało wyjątkową uroczystość świąteczną, która stała się niezapomnianym przeżyciem dla ciechocińskich seniorów.

Uczestnicy mogli delektować się wyśmienitymi potrawami. Nie zabrakło również magicznej wizyty Świętego Mikołaja, który z uśmiechem na twarzy i workiem pełnym upominków rozdawał radość i świąteczne prezenty. To wyjątkowe spotkanie przyniosło nie tylko uśmiechy na twarzach seniorów, ale także przypomniało o duchu hojności i życzliwości, charakterystycznym dla świąt Bożego Narodzenia.

Burmistrz Jarosław Jucewicz i wiceburmistrz Joanna Dryżałowska zaszczycili wydarzenie swoją obecnością, składając serdeczne życzenia i wyrażając wsparcie dla działań podejmowanych na rzecz integracji społecznej seniorów. 
Honorowymi gości byli również Radna Agnieszka Rybczyńska, Przewodnicząca Miejskiej Rady Seniorów Wiesława Taranowska i Prezes Stowarzyszenia „Nasza Ostoja” Iwona Roch.

Wigilia zorganizowana przez Szmaragdowy Paw nie była tylko jednym zwykłym spotkaniem przy wigilijnym stole. To było wyjątkowe wydarzenie, które stworzyło okazję do dzielenia się radością oraz zacieśnienia więzi społeczności poprzez rozmowy i zabawy. 

Całe wydarzenie odbyło się dzięki wsparciu Fundacji Biedronka w ramach “Akcja Kolacja”. W kolacji uczestniczyło 51 osób.