Szmaragdowy Paw 2023,Nagrody Osobowość roku 2022

Osobowość roku 2022Nasza kochana Pani Prezes Agata Krupa zajęła trzecie miejsce w plebiscycie Osobowość roku 2022, za pomoc charytatywną ,powiat aleksandrowski.

Nominacja za:

prowadzenie zajęć z komunikacji interpersonalnej, asertywności i radzenia sobie ze stresem, a także zajęcia na temat profilaktyki uzależnień.

____

Nazywam się Agata Krupa. Jestem założycielką Stowarzyszenia Szmaragdowy Paw, w którym pełnię funkcje Prezeski. Nasze ostatnie lokalne osiągnięcia to między innymi punkt pomocy dla uchodźców z Ukrainy, projekt powstania Warsztatowni „Szmaragdowa Piwnica” w Ciechocinku dla dzieci i młodzieży, walka z ubóstwem i marnowaniem żywności poprzez współpracę z Polską Federacją Banków Żywności i uruchomienie Lodówki Społecznej w MCK w Ciechocinku. Więcej o działaniach Stowarzyszenia, których jestem koordynatorką można przeczytać na stronie internetowej www.szmaragdowypaw.pl oraz na profilu Facebook oraz TikTok. Mediatorka, Fundraiserka i koordynatorka projektów.

Kocham pracować z dziećmi i młodzieżą – prowadzę zajęcia z komunikacji interpersonalnej, z asertywności i radzenia sobie ze stresem, a także zajęcia na temat profilaktyki uzależnień. Jestem, również animatorem czasu wolnego. Swoje doświadczenie zdobywam przy działaniu z innymi organizacjami pozarządowymi. Prywatnie żona i mama dwójki dzieci. Kobieta aktywna, niepokorna i ciekawa świata. Praca z ludźmi to moja pasja i misja życiowa.

Aktualnie jestem nakierowana na poszerzanie swojej wiedzy związanej z zarządzaniem oraz na zdobywanie nowych kwalifikacji zawodowych. Jestem w trakcie nauki na kierunku – Terapeuta Zajęciowy. Chwytam wszystko, nie tylko dzień i nieustannie uczę się czegoś nowego. Kocham piesze wycieczki i eksperymentowanie w kuchni. Ponadto interesuję się rozwojem ludzkiej świadomości. Uwielbiam medytować i przebywać wśród natury. Jestem obserwatorką, empatycznie podchodzę do drugiego człowieka.

Wolne chwilę spędzam przy dobrej książce i na spacerach z rodziną.